La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

0

Barcelona b gra o awans?

0

0

@Visca el Barca y Visca Catalunya I w przypadku porażki w dwumeczu koniec marzeń o awansie?

0

@arekfanBarcy Nie, są jeszcze baraże

6

@arekfanBarcy "Od sezonu 2008/09 czterech zwycięzców każdej z grupy mają okazję zdobyć bezpośredni awans i nazywane są Mistrzami Segunda División B sezonu zasadniczego. Zespoły te grają między sobą w dwumeczu w dwóch półfinałach o wejście do finału i walkę o zwycięstwo w Segunda División B. Finaliści uzyskują automatycznie awans do Ligi Adelante, natomiast przegrani półfinaliści są automatycznie uczestnikami finałów fazy play-off o awans.

Zespoły z miejsce 2-4 rywalizują między sobą również w formie play-off (dwumecze). Wyłoniona z tych zespołów szóstka, razem z dwoma przegranymi półfinalistami walki o mistrzostwo Segunda División B walczą w dwumeczach o wyłonienie dwóch drużyn, które również awansują do Ligi Adelante."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?