- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
0
szkoda że przed nowym sezonem nie kupimy typowego rozgrywającego a tylko ofensywnego pomocnika
4
@Tomsoon Skąd wiesz?
0
@JimMorrisonFCB Na razie na to się zanosi, skoro naszą jedyną opcją jest Veratti
0
@Tomsoon Na razie to jeszcze nie ma jeszcze okienka transferowego, więc wszystkie spekulacje transferowe można sobie wsadzić w de.
6
@Tomsoon Są Rakitić i Roberto. Po co Barcelonie kolejny "głęboko grający pomocnik"? Lepiej sprowadzić kogoś, kto ma pazur i będzie powoli przejmować pałeczkę po Inieście.
0
@hen0x A Eriksen to jaki typ gracza? Rozgrywający / ofensywny pomocnik/ skrzydłowy? Ktoś się orientuje jak jest ustawiany w Tottenhamie?
1
@QAZ W tym sezonie:
- 24 razy jako ofensywny pomocnik;
- 14 razy jako prawy pomocnik;
- 5 razy jako lewy pomocnik;
- 5 razy jako środkowy pomocnik.
Jego heatmapa z wczoraj.
https://i.imgur.com/G2BxX77.png
Heatmapa Coutinho z wczoraj.
https://i.imgur.com/snUnKuO.png
Heatmapa Iniesty z wczoraj.
https://i.imgur.com/LmQ5y0m.png
Ja jestem przeciwnikiem ewentualnego transferu Eriksena. Głównie ze względu na przeciętny drybling (ktoś taki nie może zastąpić Iniesty) i z powodu bariery językowej.
1
@hen0x Tylko, że koledze chodziło o typowego rozgrywającego, a Rakitić nie ma nic wspólnego z rozgrywaniem. Takiego właśnie gracza nam brakuje, Roberto, moim zdaniem, powinien grać ustawiony wyżej.
"Lepiej sprowadzić kogoś, kto ma pazur i będzie powoli przejmować pałeczkę po Inieście."
Ciekawe, czy będzie to wyglądać tak samo, jak szukanie następcy Xaviego?
0
@hen0x Co ta strzałka na dole oznacza? Kierunek do bramki przeciwnika?
0
@regatta52 Tak.