La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

0

Ktoś jeszcze oprócz mnie wszystkie mecze w FUT 17 na PC w ostatnich dwóch dniach rozegrał w lagach? (pomimo 4 kresek jakości połączenia)? Z netem nigdy nie miałem problemu, zawsze było ok. Czy naprawdę te ich serwery są takie żałosne i mają aż tak wywalone w grę na PC?

0

@VEB931 Nie miałem najmniejszych problemów wygrywając sigurdssona

0

@kalabanga Ja właśnie też go wygrałem ale po takich lagach że szkoda gadać (btw. taki średni ten Sigurdsson)

0

@VEB931 FIFA na PC to ogólnie jest syf i dwa metry mułu, nie ma żadnego porównania do jakości rozgrywki na konsoli ;)

0

@VEB931 Nie miałem problemu, i wczoraj też jak grałem to nic, nawet nim nie zagrałem bo gram tylko jednym składem z laliga cały czas, więc siedzi w klubie i czeka nie wiadomo na co

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?