- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1652 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1652 Culés
28
Z tego co wiem to największa dzicz zamieszkuje obecnie tereny zdominowane przez religie islamu. A Polacy na stadionie Narodowym całkiem dobrze się bawili, nikogo nie pobili, nikogo nie zabili, nikogo nie zgwałcili, nikogo nie wysadzili, nikomu nie ucięli głowy..Pokazali tylko że Arabowie nie są tu mile widziani i w sumie bardzo się z tego powodu ciesze bo to pójdzie świat. Pozdrawiam wszystkich fanów Mameda..
8
@Shaggys A powiedz co zlego zrobil Mamed,ze go tak potraktowali? Chcial sie wysadzic,jest w jakiejs siatce terrorystycznej? Czy po prostu jest muzulmaninem?
1
@Shaggys Jezzsus...
1
@Shaggys Ale ty wiesz, że Mamed to Czeczen, a nie Arab, prawda?
1
@Katalończyk 99 Mówił kiedyś w wywiadzie że jest radykalnym muzułmaninem. Już wtedy go wyzywali.
15
@Katalończyk 99 Ty należysz do takiej grupy społeczeństwa której trzeba zdetonować bombę w ogródku żeby dostrzegła zagrożenie. A ja należę do tych którzy w świetle ostatnich wydarzeń na świecie sceptycznie i niechętnie podchodzą do muzułmanów. To jest taka Religia gdzie nie wiadomo co im siedzi w głowach. W przypadku Mameda w dużej mierze chodzi o to rzekome nucenie hymnu Al-Kaidy na KSW 35. Pisze ,,rzekome'' bo nigdy nie dowiemy się co Memed miał wtedy w głowie. A te gwizdy były oczywiście symboliczne i pokazywały nastroje Polaków względem tej całej ,,islamizacji europy'' której jesteśmy świadkami. Ja się ciesze że Polska nie jest krajem tolerancyjnym, bo to chyba jedyny powód dla którego u nas nie wybuchają jeszcze bomby na koncertach.
5
@Shaggys Mamed jest akurat spoko ziomkiem, zawsze z szacunkiem podchodzi do rywali, nikogo nie obraża. Gwizdy na niego tylko z tego powodu że jest muzułmaninem a ci obecnie lubią mieć "wybuchowy" charakter jest żałosne.
1
@Shaggys Przynajmniej jeden, co mądrze gada... Reszcie się przykro zrobiło bo na mamedka gwizdali...
2
@KamQiX I przypadkowo słucha sobie pieśni, zdaje sie, ze hymnu ISIS?
0
@al Fayed Przecież to był utwór na wyjście kogoś innego. Karanoglu?