- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1297 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
49 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1297 Culés
9
Nie odzywam się za często, ani nie "plusuję" za często; zabrzmi to dziwnie, ale brakuje mi minusowania komentarzy, ponieważ niekiedy owcze stado obiera zły kierunek, i często nastaje trend, że im więcej plusów, tym lepiej i się ludzie z tym utożsamiają. Ta strona ma wielki wpływ na rozwój "świadomości" kibicowskiej, zwłaszcza wśród kibiców Barcy.Dlatego uważam, że powinna być jakaś przeciw waga, zwłaszcza kiedy jakiś komentarz jest dyskusyjny. Mam na myśli, że to, że komentarz ma 40 + tutaj, to nie oznacza to, że jest dobry, lub że jest prawdą, lub coś w tym stylu. Miłego popołudnia, ot taka moja refleksja, pozdrawiam hejterów, którzy pewnie nie pamiętają, że kiedyś była możliwość minusowania na tej stronie (hejterzy mogą, to i ja mam ochotę niektórych uszczypnąć!). Pozdrawiam, Ziomek, który widział jak cucili Henry'ego w finale LM w 2006, i kochał już wtedy Barce dzięki Eto'o i Ronaldinho.
17
@JurnyGerwazy Kiedy komentarz jest dyskusyjny, można o nim dyskutować. Kiedy jest kretyński, można go usunąć. Wprowadzenie minusów dałoby tylko pole do popisu dla idiotów, zbyt ograniczonych aby zrozumieć, że ktoś może mieć inną opinię na dany temat. Ogólnie zarówno te plusy jak i minusy to totalna głupota. Najprostsza platforma pozwalające wyrazić swoje "zdanie" ludziom którzy nie potrafią dyskutować przy użyciu argumentów. Nie mówiąc już o tym, że niektórzy użytkownicy tej strony traktują zdobywanie tych "plusików" jak swoją życiową aspirację i misję. Tona spamu, żartów wśród których może 1 na 10 jest w jakimkolwiek stopniu zabawny, no i wrzucanie tej samej informacji przez 20 osób, chociaż ktoś podawał ją dosłownie kilka komentarzy niżej.