La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1455 Culés

13

Arsenal potwierdził, że Arsène Wenger pozostanie menadżerem klubu przynajmniej przez dwa najbliższe lata. Francuz złożył dzisiaj podpis pod umową do 30 czerwca 2019 roku.

- Naszą ambicję jest wygranie Premier League i najważniejszych pucharów w Europie. Tego też oczekują kibice, zawodnicy, sztab, menadżer i zarząd. Nie spoczniemy, póki nie osiągniemy celów. Arsène jest najlepszą osobą, która może w tym pomóc. Ma świetny bilans i pełne wsparcie z naszej strony – powiedział Stan Kroenke, główny udziałowiec Arsenalu.

1

@bozyszczu RIP Arsenal.

2

@Nigaki Mogli od razu dać mu dożywotni kontrakt ;D

0

@bozyszczu Tam jednak chodzi o zarabianie a nie o trofea. Kup tanio, wypromuj, sprzedaj drogo, pograj trochę w pucharach i tyle. Zero ambicji

0

@rafik300010 No to średnio im to zarabianie wychodzi. Ostatnio przed sezonem 12/13 zarobili za jednego zawodnika ponad 30 mln (Van Persie). A następnie zarobili na transferach: 12 mln, 28 mln, 2,5 mln, 10,35 mln. A Wydali przez te 4 sezony łącznie 310 mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?