La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1969 Culés

konto usunięte

1

Jak popatrzyłem dziś na te ceny transferów to mnie zemdliło. Każdy ma świadomość że rynek jest chory i to nie od dzisiaj, ale to się dzieje w takim tempie że za 3-4 lata za średniaków będzie się płaciło po 100 mln. Patrząc dziś na transfery Barcy z ubiegłego roku, uważam że wcale nie były one złe. Oczywiście nie wszyscy wypalili, część zawiodła ale trzeba mieć na uwadze to, że nie kupowaliśmy zawodników ogranych do pierwszego składu, tylko młodych, zdolnych na ławkę. Za Gomesa i Alcacera zapłaciliśmy w sumie tylko 65 mln a na tamten czas było to chyba dwóch najlepszych zawodników Valencii. To są przecież grosze. Przed chwilą przeczytałem artykuł o 50 mln za Semedo. Z całym szacunkiem ale na dzień dzisiejszy to jest poziom piłkarski Digne i nic więcej.

0

@salomonFCB Stary dokladnie.a co jak Mbappe bedzie jak lajza a kosztuje juz krocie.jest wielu siuskow za grube miliony.to patologia sportowa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?