La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

18

Myślałem, że obrona LM przez Real będzie dla mnie ciosem, że nie będę mógł tego przeboleć, że jak CR wygranym finałem przyklepie sobie kolejną Złotą Piłkę to będę dłuższy czas przeżywał to że znowu to nie Leo zgarnie to wyróżnienie, a tymczasem jest.... zupełnie normalnie. Już wczoraj oglądając mecz nie było u mnie zbytnio żadnych emocji, gdy Real prowadził juz 3-1 i wiedziałem, że wygrają ten mecz to też nie czułem jakiegoś smutku czy żalu, no może lekki smutek, ale z powodu tego że Barca nie gra w tym finale, a nie z powodu tego, że Real wygrywa. Fajnie bo myślałem że naprawdę jako wielki kibic Barcy ciężko mi będzie przełknąć takie sukcesy odwiecznego i najwiekszego wroga, a tutaj niespodzianka. Chyba się starzeje :D

2

@bixmix No mi to już wzsytko jedno xD

konto usunięte

0

@bixmix Spokojnie, też tak mam a stary nie jestem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?