La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

43

"Siedzieliśmy w barze. Wasilewski nagle wziął szklankę i powiedział do nas: "Jeszcze mnie nie znacie". Potem włożył szklankę do ust i zaczął ją zgniatać zębami. Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem. Na języku miał mnóstwo krwi. Potem jeszcze zmierzył nas wzrokiem i powiedział: "Jestem chorym człowiekiem". Zresztą potem to powtórzył. Przestraszył nas, ale to świetny facet" - Anthony Knockaert, były piłkarz Leicester.

Podobno Marcin od przyszłego sezonu w Wiśle Kraków! :)

35

@BarcaInfo Fajny by stworzył duet stoperów z Głowackim. Arek - 38 lat, Marcin - 37 lat. Dobra średnia wieku. :D

13

@hen0x Arek Głowacki również bestia na obronie. Jak to powiedział kiedyś Smuda:''Jakbyś rzucił cegłą ,to Arek odbiłby ją głową.'' :))

0

@BarcaInfo Skąd info że Wasyl do Wisły?

2

@bodzio10 Byłem ostatnio na mecz Wisły i osoby powiązane w dobrym stopniu z Wisłą mówiły,że odbyły się już pierwsze rozmowy. Głośno o tym było ostatnio,również Jakub Błaszczykowski ma powrócić,bo bliscy z rodziny też zdradzili trochę informacji. :)

0

@BarcaInfo O Kubie to też słyszałem, że wróci ale niby najwcześniej za rok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?