- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1357 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1357 Culés
2
Poniekad dobrze ze Zidane utarl nosa niektorym zuchwalym kibicom Barcy.to co zrobil w poltora sezonu zasluguje na szacunek.kochac Barce mozna ,ale respakt do tego co robi rywal tez trzeva miec.miejmy nadzieje ze to nie koniec ery Barcy,ale trzeba liczyc sie z kazdym scenariuszem i pytanie ile osob tu zostanie jak wielka Barca spusci z tonu
0
@Kibic1985 Odstaw telefon na bok i uważaj na lekcjach polskiego, bo jeszcze podstawówki nie zdasz.
3
@BaRcA!FaN Cos ci nie pasuje??szkole konczylem jak pewnie w pieluchy waliles
1
@Kibic1985 Zidan to światowej klasy ekspert... od klaskania. Takim jest znakomitym taktykiem, że nie pokonał ani razu słabej Barcelony w tym sezonie ba więcej przegrał na bejubeju i wygrał ledwo 3 pkt w Lidze i gdyby nie reklamówki to kto wie co ten łysy geniusz by zrobił. Ot i taki z niego wirtuoz trenerski a nasz wuefista wygrał typlet i tyle.
0
@Kibic1985 Dużą ilość błędów ortograficznych, brak spacji po przecinkach, paru przecinkow brakuje, ,, respakt". Widząc to mam wątpliwości czy Skończyłeś szkołę.
0
@Kibic1985 Ty pewnie nie zostaniesz , konto masz od ponad roku ... hmm , zakładane po naszych sukcesach ? :)
1
@marcin000019 Tak bo dorabialem sie i pielegnowalem rodzine .mialem czas na czytanie i ogladanie ,a nie na pisanie tutaj.duzo sie zmienilo i moge cieszyc sie Barca tak jak chce,a nie jak czas pozwala.
0
@BaRcA!FaN Jakbys byl w pracy i pisal z telefonu to tez pewnie lepiej by ci nie wyszlo.gdzie zrobikem blad ortograficzny przepraszam
0
@Kibic1985 Jak masz robić takie błędy to lepiej nie pisz wcale.
0
@BaRcA!FaN Jakie bledy welniana istoto??literowka w slowie respekt i trzeba to bledy ortograficzne??ty chyba w ogole nie chodziles do szkoly
0
@fart Ten ekspert od klaskania przegrał różnicą ponad 1 bramki tylko z wolfsburgiem przez 1,5 sezonu, a w ponad 60 meczach z rzedu jego zespół zdobywał przynajmniej 1 gola.Oddaj Cesarzowi co cesarskie.