La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1657 Culés

1

Wenger i Gazidis byli w weekend w Nicei, Arsenal bardzo zainteresowany Serim, były prowadzone rozmowy. Roma złożyła ofertę, została odrzucona, Nicea chce 40 mln. Do tego zainteresowanie wyraża Tottenham, Borussia Dortmund i PSG. Nie jest to pierwsza opcja dla Barcy.

Tak donosi Guardian

konto usunięte

6

@hoeniker  Wreszcie Wenger może mieć kogoś, kogo chce też Barcelona :)

konto usunięte

0

@hoeniker  Wierz tylko w BBC i Sky Sports

konto usunięte

0

@hoeniker  40 to za dużo za niego.

0

@LinekPark ciężko powiedzieć. Van Dijk ma iść do LFC za 60 mln, takie są ceny na rynku. Dziś możemy powiedzieć że 40 mln to za dużo ale za rok w maju będziemy mówić coś zupełnie innego.

Mundo pisało, że dla wymarzonego klubu Seri może odejść taniej, w tym nadzieja. I też w tym, że jeśli będzie zdeterminowany, uda się poprowadzić skuteczne negocjacje

0

@hoeniker  i Dobrze :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?