La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1690 Culés

44

Piękny wtorek zakończony awansem w robocie :) Miłego wieczoru drodzy państwo ! Na Polsacie leci Kapitan Phillips. Film genialny, tak samo jak Tom Hanks.

2

@jacobFCB No prosze, gratuluje. Na jakie stanowisko awansowales? :)

1

@GenerałXavi Nie życz mu tak źle ;P

1

@kuba1624 Starszy Inspektor Bankowy XDDDDD

0

@GenerałXavi Który sezon?

0

@jacobFCB Ja walcze o awans.. nic fajnego kosztuje to sporo wysilkow staran i nerwow, ale ja za to w ramach pocieszenia zarezerwowalem wlasnie lot do Barcy w sierpniu :)

0

@GenerałXavi Trzeci jest tragiczny.

0

@Toretto Nie poddawaj się :) Pewnie, że kosztuje. Ale warto. Satysfakcja nie do zastąpienia.
Gratulacje! Też się niebawem wybiorę. Ale dopiero jakoś październik/listopad.

0

@GenerałXavi No to była masakra. Najlepszy pierwszy sezon jak dla mnie.

0

@GenerałXavi Drugi zajebisty serial to Narcos. O Escobarze. Pieprzony majstersztyk.

0

@GenerałXavi Zbyt mało? Ten jeden sezon to najlepsza historia jaką w życiu oglądałem. Nie licz na więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?