- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
20
Popatrzcież tylko kochani Rodacy ! Czyż nie raduje się Wam serce patrząc na to jak Robert mimo tylu przeciwności losu znów zasiadł do bolidu F1, przejechał 115 kilometrów i był SZYBSZY od TRZECIEGO kierowcy Renault w obecnym sezonie ? Mało mi serce nie wyskoczy patrząc również na komentarze tych oto dwóch genialnych kierowców F1 :
Robert, przeszedłeś istną drogę krzyżową przez te lata. Wypadek nauczył Cię pokory ale na pewno nie zniechęcił Cię do walki. Swoją determinacją zasługujesz na powrót do bolidu F1, bo masz wieeelki talent, co często powtarzało kilka osób ze światka F1. Życzę Ci z całego serca byś powrócił do tej królowej wyścigów. Jesteś już naprawdę blisko !!
3
@FcBarcelończyk5 Robert jest bardzo szanowany w światku F1, bardzo to cieszy.
8
@kuba1624 Szanowany tym bardziej, że to czysty talent jak łza. Dostał się tam dzięki umiejętnościom. Nie miał za sobą wora pieniędzy czy też znajomości. To też sztuka :)
1
@kuba1624 Kiedyś było zrobione zestawienie i Kubica był uznany za ścisły top kierowców bez mistrzostwa. 2 podium w 2009 to jak obecną Renówką je zdobyć, doskonałe zachowanie w deszczu, obok Buttona najlepsze w stawce, a do tego umie oszczędzać opony zapieprzając.
1
@LinekPark Bo Kubica to jest talent, zawodnik któremu zabrakło po prostu szczescia. Ze swoimi umiejetnosciami pewnie bylby juz mistrzem swiata i to moze nie raz.
1
@kuba1624 Jeśli wróci w tym sezonie i będzie w Q3 kilka razy+ będzie punktować, to kto wie, czy Kimi nie doczeka się w SF doświadczonego następcy. Już w 2010 było sporo doniesień o tym, że chce go Ferrari. Był 3 w BMW, a w swym 2 sezonie stał się pierwszym, a w 3 sezonie już walczył o mistrzostwo. W 2009 jeździł ponad stan i możliwości bolidu. W 2010 był 8 i zdobył 136 ze 163 pkt Reni. On spokojnie mógłby zastąpić Kimiego.
1
@LinekPark Pewnie, że tak. Mam nadzieję, że te testy nie były od tak sobie, tylko to była przymiarka do powrotu, czy dałby radę. Efekty sa takie, że chyba dałby rade sie scigac znowu na wysokim poziomie. Pytanie co teraz z tym zrobia.
0
@kuba1624 Renia szuka następcy Palmera.
0
@LinekPark Ja nie śledzę F1 od dawna. Na co mógłby liczyc Robert teraz gdyby był wyścigowym kierowcą w stajni Renault?
2
@kuba1624 Na regularne starty i szansę na wchodzenie do Q3, regularnie mógłby nabijać punkty i dojeżdżać na granicy punktowanej 10.
0
@LinekPark Dzięki. No to mam nadzieje, że Robert wskoczy do zespołu w najblizszej przyszlosci.