La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

konto usunięte

0

Są tu jacyś fani Bleacha, którzy obejrzeli wszystkie odcinki anime i przeczytali całą mange i wciąż czekają na wznowienie anime? Fakt - 2 arc mangi, a szczególnie jego koniec jest straszny i jakbym spotkał Kubo Tite to bym mu przywalił za to co zrobił z Bleachem, ale jednak sentyment do tej mangi mam ogromny i chciałbym kontynuacji anime. 1 arc, a w szczególności odcinki walki bandy Ichigo w Soul Society to chyba najlepsze anime/manga w historii. Później niestety to zdupili.

0

@TheNekro94 Kiedyś uwielbiałam to anime i mangę, ale Kubo tak zaczął mieszać z tym jaką mieszanką istot jest Ichigo, że dałam sobie spokój. Szkoda że tak to pokręcił, bo jak dla mnie na samym wątku wewnętrznego hollowa można to było fajnie pociągnąć, to musiał zacząć kombinować, że to zanpanktou, że śmo, bla bla bla. Wkurzyłam się, bo Hollow był moją ulubioną postacią, a tak go schrzanił :/

konto usunięte

0

@Nigaki Skoro dałeś sobie spokój to znaczy, że nie widziałeś zakończenia mangi. Powiem Ci, że nie masz czego żałować. Podobno wymusili na Kubo szybkie zakończenie i dlatego jest takie... okropne po prostu. Nic nie zostało wyjaśnione, pominięto mnóstwo wątków a samo zakończenie jest debilne. No cóż... pozostaje sam sentyment do tej mangi. Arrancars arc jest fantastyczny, ale ta wojna z Quincy to totalna porażka.

0

@TheNekro94 No słyszałam, że zakończenie było tragiczne, dlatego nigdy nie wróciłam do mangi, choć kilka razy się zabierałam, gdy zbliżała się do końca. Może kiedyś jak wyjątkowo będzie mi się nudzić, to wszystko nadrobię tylko nie wiem czy nie chcę sobie niszczyć miłych wspomnień związanych z tą serią.

konto usunięte

0

@Nigaki Ja doczytałem tą magnę z czystego sentymentu. O ile początek nowego arcu był jeszcze do zniesienia, o tyle końcówka to już czysty misz-masz bez ładu i składu. Cały czas bezsensowne walki. Walki, walki, walki. Tych lepszych Quincych praktycznie nie dało się pokonać, nawet mimo dużego wzrostu mocy u innych bohaterów, w szczególności u kapitanów. Bankai Kyoraku to jakieś nieporozumienie. Bankai Zarakiego zniszczyło jego samego - debilizm. Ichigo nie pokazał nic (zero) z nowych mocy, które uzyskiwał w Pałacu Króla Dusz przez kilkanaście chapterów. Nie będę Ci spoleirował, ale naprawdę zniszczyli tą mangę. Jeśli jesteś ciekawy jak to się potoczyło - przeczytaj sobie ją do końca. Ale jeśli aż tak bardzo Ci na tym nie zależy to odpuść. Ja uwielbiam Bleacha za 1 arc i tylko dlatego dalej mógłbym go czytać/oglądać. Po prostu ciekawość i sentyment.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?