La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

konto usunięte

1

I g*wno wyjdzie z Verattiego i kupimy jakiegoś 30 letniego średniaka, na PO, a naszym wzmocnieniem pomocy będzie Roberto :)
Przynajmniej będzie większy spokój na stronie :D
PS: Oczywiście żart, liczę na transfer Marco, ale trochę mnie smuci to 100M :/

1

@Filip_10 Verratti wart każdych pieniędzy. Sami wpadliśmy do tego dołka więc jakoś się musimy wygrzebać.

konto usunięte

0

@WiernyDoKoncaFCB Fakt potrzebny jest ktoś z Topu, zawsze cicho marzę, że jakiś młodzik wystrzeli z prędkością niczym Alex Hunter w FIFIE, ale nie ma co ślepo liczyć na La Masię. Czas wziąć sprawy w swoje ręce, bo środek pola to... Nie wygląda za dobrze. Ale mimo wszystko, kurde rynek oszalał 100M€?!
Przecież to były jeszcze kilka lat temu kwoty za Messiego, a nie Pogbę, Mbappe, czy Verattiego :( Rynek zmierza w złą strone...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?