La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2068 Culés

12

Komentujecie, bluzgacie, wyśmiewacie tego Hajte jak dzieciaki w Gimbazie które idą za stereotypem gościa który chce kogoś ośmieszyć... Hajto większość tego co mówi to mówi mądrze i trafnie a ze zwraca się bezpośrednio tak jak by rozmawiał z danym zawodnikiem to ma taki styl który sprawia że słucha się go inaczej niż innych komentatorów i to jest coś innego w tym zawodzie... Gość spędził większość kariery w Bundeslidze i jest tam pamiętany do dziś więc co jak co ale znał się na swoim fachu...

Co do piłkarzy. Dawidowicz to poziom A klasy nadaje włącznie z drewnianym Stępińskim, Jachem, Wrąblem i Jaroszyńskim do podawania bidonów...

konto usunięte

1

@FC1899Barca Dokładnie, jego komentarze są trafne, prawie w każdym ma rację, a co do stylu,a przepraszam, to co nie wolno gadać takim stylem? Taki ma styl mówienia i tyle, dobrze to Boniek kiedyś powiedział

"Dziennikarze na piłce nożnej się nie znają"

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

4

@FC1899Barca Problem w tym, że lekko ponad 3/4 jego wypowiedzi to boiskowe truizmy, które ciężko przełozyc na boisku :)

konto usunięte

4

@FC1899Barca Naprawde ma niesamowicie trafne uwagi jak np. ta o 23% jakości Glika :D Jego poziom komentowania jest bardzo kiepski, jego uwagi bywają trafne ale przez większość meczu słysze typowego Janusza przed telewizorem.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca Komentujecie, bluzgacie, wyśmiewacie... jak dzieciaki w Gimbazie..."

...

"Dawidowicz to poziom A klasy nadaje włącznie z drewnianym Stępińskim, Jachem, Wrąblem i Jaroszyńskim do podawania bidonów..."

Aha.

Weźcie przestańcie tak przeżywać to Euro... Trochę was główna reprezentacja chyba rozpieściła i teraz obrzucacie błotem młodszych, którzy możliwe, że są po prostu źle ustawieni i zarządzani przez trenera, a nawet jeśli są za słabi, nie zasługują na takie bluzgi... To pokazuje z powrotem oblicze polskiego społeczeństwa. Wygrywamy, świetnie, idziemy po mundial, Lewy ZP, przegrywamy - nikt się nie nadaje, kompromitacja i jazda po całej kadrze (nie piszę tutaj bezpośrednio o tobie, tylko ogólnie).

A co do Hajto, to ja się zastanawiam, jak w ogóle ktoś taki został komentatorem. Słuchają go tysiące ludzi, a sam gada jakby siedział przy browarze z kumplami przed TV, trzeba być trochę profesjonalnym, bo czegoś takiego się tragicznie słucha.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?