- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
2
Widzę że większość osób tutaj uważa że Lima to bardzo słaby zawodnik, a pewnie nawet ani jednego meczu w jego wykonaniu nie widzieli. Przyznam że sam nie widziałem, ale nie lepiej powstrzymać się od krytykowania?
3
@DamianVeB11 Nie no spoko, kupmy stado 26 latków, o których nikt nigdy nie mówił, że będą wielcy. Wreszcie Barca B będzie mogła awansować do Primera Division.
2
@DamianVeB11 O Douglasie, Keirrisonie czy innym Czygrynskim tez tak mówiłeś?
1
@LinekPark Mamy go kupić za darmo. Po za tym nie o to chodzi. Nie mówię że mamy takich kupować ale jak można tak oceniać piłkarza nie widząc ani jednego meczu w jego wykonaniu?
0
@FCBMati10 Tak, zgadza się - nie krytykowałem ich i nie pisałem że są słabi nie widząc ani jednego meczu w ich wykonaniu.
3
@DamianVeB11 Poza tym, zablokuje on szanse dla Aleni i innych talentów z La Masii, które odejdą i zaczną grać jak trzeba a my będziemy patrzeć i się zalic ze nie daliśmy im szansy.
3
@DamianVeB11 Mówi się o tyłu młodych talentach, a mamy się cieszyć podstarzałym przeciętniakiem z Brazylii...
3
@DamianVeB11 Nie widzieliśmy ani jednego meczu, bo gra w wieku 26 lat w lidze brazylijskiej. To że nie postawił jeszcze stopy w Europie coś chyba znaczy?
0
@FCBMati10 Lima to ŚPO/skrzydłowy więc raczej nie. Po za tym Valverde stawia na młodych więc na pewno nie będzie wystawiał Limy zamiast Alenii gdy ten pierwszy będzie grać bardzo słabo (tak jak robił w zeszłym sezonie LE z Gomesem). Jak okaże się że gra naprawdę dobrze to może się przydać do rotacji, może na 4-2-3-1 zagra na ŚPO. Było narzekanie ze nie mamy zamienników, może on takim się okaże (dobrym).
0
@sebasek99 Oczywiście, ale nie znaczy że jest fatalny, bardzo słaby itd.
1
@DamianVeB11 Zaorałeś samego siebie, brawo. Poziom urus.
0
@LinekPark Jak napisałem to FCBMati10 - Lima może być zmiennikiem, piłkarzem do rotacji np. na słabsze drużyny gdy będziemy grać 4-2-3-1 (ŚPO lub skrzydło). Nie bronię go ale proszę o zaprzestanie stwierdzeń typu "Lima to amator, bardzo słaby itd.". Chodziło mi głównie o to że większość osób pisze że jest słaby bo nie słyszeli o jego nazwisku (fakt, ma 26 lat).
1
@DamianVeB11 Wątpię że on się sprawdzi. Prawdopodobnie to będzie drugi Douglas. Zróbmy co trzeba i sprowadzmy porządnych zawodników a nie jakieś suplementy (żeby nie używać słowa półśrodki)
0
@FCBMati10 Jasne, na razie wiadomo o tym że przyjdzie za darmo (jeśli w ogóle przyjdzie). Nie bronię go ale poczekajmy a nie krytykują.
0
@DamianVeB11 Taktyka 4-2-3-1 raczej nie wypali bo za bardzo ofensywna jest nawet na Barcelonę i Messi w pomocy za mało biega i nie wraca do obrony, przez to będą dziury w tyłach. Myślę że zostaniemy przy 4-3-3 i transfer Verrattiego będzie zbawieniem.
0
@FCBMati10 4-3-3 ze środkiem Verratti - Busquets - Iniesta/Roberto to najlepsza opcja jeśli nie ściągniemy Dembele (a prawdopodobnie tak się nie stanie). Aczkolwiek Valverde może rotować formacją jak i składem np. w meczu z potencjalnymi spadkowiczami. Zobaczymy co wymyśli, ale jestem prawie pewny że będzie stawiał prędzej na Alenie niż właśnie takiego Lime.
0
@Kreaton Myślę że nie zrozumiałeś komentarza. Chodziło Ci o to że sam nie widziałem co w akcji? Sęk w tym że komentarz miał na celu uświadomienie osobom które nie widziały meczu w wykonaniu Limy powstrzymały się od pisania ze jest słaby, więc nie "zaorałem siebie" jak to napisałeś, ponieważ nie krytykuje Limy.
0
@DamianVeB11 Przynajmniej z tą formacją się zgadzamy :D
0
@DamianVeB11 Czy sam fakt, że mając 27 lat gra w ogórkowej, brazylijskiej lidze, nie jest na tyle dobitny, że to nie jest zawodnik najwyższych lotów? Twój komentarz ma po prostu zabawny wydźwięk, zrozumiałem przesłanie, ale jego forma sama w sobie jest groteskowa.
0
@Kreaton Na szczęście fakt że ma przyjść za darmo. Jak siebie sprawdzi to trudno, jeśli tak to będzie zmiennikiem. Jak już pisałem - jestem pewny że jeśli się nie sprawdzi go pierwszym wyborem na zmieni będzie prędzej Alenia niż Lima więc o marnowanie M. In. Potencjału Alenii się nie martwię. Sama wypowiedź może brzmieć groteskowo, ale nie zmienia to faktu że nie wypada pisać że jest fatalny gdy nawet nie widziało się go w akcji.
0
@DamianVeB11 I dlatego tak nie napisałem. Jak mamy go wziąć za darmo to weźmy.