La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

konto usunięte

0

ter Stegen
Vidal (Semedo)-Pique-Umtiti-Alba
Busi-Roberto (Gomes/Seri)
Deulofeu- Messi-Neymar
Suarez

chyba na ta chwile bardziej realny sklad na przyszly sezon niz Dembele, Verratti i Bellerin- i w sumie jak Valverde bedzie mial na nich konkretny pomysl, Seri podola zadaniu, a Deulofeu w koncu dojrzeje do tego poziomu to wcale nie musi byc tak zle- chociaz to znowu alternatywy

4

@Mith Ostatnio modne słowo to "półśrodki" ;)

konto usunięte

0

@SinMistico wiem, ale jezeli Barca faktycznie chce tylko 70mln przeznaczyc na Verrattiego to cos kiepsko widze rozmowy z szejkiem, a srodka potrzebujemy najbardziej

konto usunięte

0

@Mith Seri chyba idzie do Romy

konto usunięte

0

@Mith Duelo to nadal nie jest na poziomie ACM i poza krótką 1 wzmianką, to nikt nawet nie plotkuje o tym, czy pozostanie w ACM, bo nie chce on ławki, a na pierwszy skład będzie ciężko.

konto usunięte

0

@LinekPark to na miejscu Messiego moglby grac Roberto, a Messi nadal teoretycznie na prawej a praktycznie wolny elektron ;p

0

@Mith Iniesta

konto usunięte

0

@LinekPark Nie jest na poziomie Milanu, mimo,że odkąd przeszedł to gra w każdym meczu, i ma najwięcej stworzonych okazji w serie a zaraz po nainggolanie, oraz ciągnie wraz z Suso cały zespól w prktycznie każdym meczu. Skoro mu będzie ciężko o pierwszy skład w Milanie, to wymień jednego zawodnika, obok Suso z którym graja razem, który obecnie może mu zagrozić miejsca w pierwszej 11?

konto usunięte

0

@morrison77 Zakupiony dużo lepszy Forsberg, no i Bonaventura.
Mimo tylu stworzonych okazji, gdy Milan jest dość bramkostrzelny, to jednak ma tylko 4 aysty, czyli w sumie nic z jego zagrań, mimo, iż wielu, nie wynika. :/
Ostatnio w reprze znów pokazał swoje klapki na oczach i drybling aż po aut bramkowy lub przedryblowanie się... :/ Nadal w defensywie lepszy byłby Lewy, czy inny Higuain...

konto usunięte

0

@LinekPark Ciężko żeby jednocześnie jest stwarzał i jeszcze je strzelał, przy braku bilokacji. W takim razie, to wina Deulofeu, że koledzy nie wykorzystują podań i ma tylko 4 asysty. Logiczne. Byłem na meczu z Portugalia, i takich sytuacji było faktycznie kilka. Ale jeśli ktoś skupia się na tych zagraniach, a nie widzi asysty, czy piłek na wolne pole uruchomiających Bellerina, to ciężko się dyskutuje. Zgadzam się, że w defensywie zawsze pozoruje pressing, ale chcesz porównywać gości za 10 razy tyle ile Deulofeu kosztuje? Pewnie też przypadkowo jest kapitanem u21, przypadkowo ma pierwszy sklad w rep u21 która słaba kadrowo nie jest, i przypadkiem gra tez w dorosłej w której takiej Francji potrafi strzelić gola? Jasne, Dembele jest piłkarzem lepszym, i dużo droższym, ale mówienie, że Deulofeu to nie jest poziom Milanu, pokazuję, że nie jest to obiektywna ocena tylko niechęć zwykła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?