La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

2

Czy Wy też macie takie złe przeczucie co do tego okienka transferowego? Niby słychać o Verrattim, Dembele, Bellerinie, ale umówmy się każdy z tych transferów będzie graniczył z cudem - a zwłaszcza ten pierwszy. Co w takim razie gdy nie uda się ich pozyskać? Ściągamy jakieś alternatywy byle by było(typowe dla obecnego zarządu) czy odkładamy gotówkę i czekamy na odpowiednią okazję za rok? No ale czy możemy sobie pozwolić na kolejny rok bez pomocy i bez odpowiednich zmienników? Chyba raczej nie. Współczuję jakby nie patrzeć zarządowi bo mają przed sobą cholernie trudne i bardzo odpowiedzialne zadanie. Niby ok wiadomo, że mają się starać o takiego Verrattiego no ale to się zapowiada na długą walkę i tak naprawdę umówmy się z małą szansą na powodzenie. Może warto w trakcie rozmów z PSG już sobie coś zaklepać chociaż tak wstępnie w przypadku fiaska z Włochem? No nie wiem co tu zrobić, ale naprawdę boję się tego okienka bo potrzebujemy topowych zawodników, a oni są w większości nieosiągalni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?