La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

konto usunięte

2

Rozumiem, ze nasz zarzad nie cieszy sie spejalnym zaufaniem, Jednak histeria zwiazana z mozliwymi transferami, przypomina mi histerie przed rewanzem z PSG. Wiekszosc mowilia, ze praktycznie nie ma sensu wychodzi na murowe, bo Emery nie jeste frajerem by przegrac wygrany juz mecz.
Plotki transferowe, byly sa i beda.. Czy bedziemy rzeczywiscie walczyc o Lige Europy , tylko czas pokaze.
Rozumiem obawy, ale bez przesady. Oni troche na futbolu przeciez sie jednak znaja.. no chyba, ze zarzad jest nastawiony tylko na walki.

4

@jaikuba A to w ogóle jest ciekawe. Jak pojawiają się jakieś plotki na temat klasowego zawodnika w kontekście jego przyjścia do Barcelony, to mało kto w to wierzy. Ale jak tylko gazeta typu Wiadomości z Dupy wspomni, że wielokrotny reprezentant Bezludnej Wyspy z Północnego Pacyfiku przychodzi do nas w lecie za pięć kokosów i dwa bataty, to już na pewno prawda, 100% potwierdzone info, będziemy się bić w Lidze Europy, potem w segunda aż rozwiążą klub, bo coś tam. Im o słabszym zawodniku się pisze, tym większa wiara w prawdziwość takiej plotki. Ja wiem, że ten zarząd do najlepszych nie należy, ale nie popadajmy w paranoję :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?