La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1137 Culés

20

Palencia jest świetny w defensywie. Może nie jest aż tak dobry w grze do przodu jak Cucu, ale to co do niego należy, czyli gra w obronie wygląda u niego znakomicie. Oby Valverde dał mu szansę, bo odejdzie a potem będziemy płacić grube pieniądze aby wrócił.

26

@MejorCampeones Moim zdaniem Valverde powinien grać Vidal/Palencia, Bellerin nic nam wielkiego nie wniesie. Kto wie, może Palencia byłby drugim Busquetsem.

0

@Kamiloza91 A może to nowy Puyol? On też zaczynał na flance.

0

@hen0x A ty jak widzisz w nowym sezonie pozycje PO?

0

@Kamiloza91 Wydaje mi się, że awans działa w pewien sposób na niekorzyść Palencii. Będą teraz rywalizować na wyższym poziomie, więc raczej zostanie w rezerwach. Wydaje mi się, że klub kogoś sprowadzi. To była zbyt newralgiczna pozycja, żeby nie dokonać wzmocnienia. Nie wydaje mi się też, żeby Aleix był jakaś długoterminową opcją. Teraz raczej zostanie, ale zapewne w w roli zmiennika. Być może odejdzie za rok, a wtedy jego miejsce zajmie Sergi. O ile oczywiście będzie się dalej rozwijać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?