- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 857 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 857 Culés
2
Cholernie jestem ciekaw naszej sytuacji finansowej, zadłużenia, płac, wpływy od sponsorów itp.
Jeżeli dalej Messi i spółka będą dostawali podwyżki w nieskończoność to o wzmocnieniach z prawdziwego topu będziemy mogli zapomnieć. Oby nie zdarzyło się tak że za 3-4 lata Messi będzie inkasował po 50 mln a drużyna będzie w opłakanym stanie. Dla mnie to wcale nie jest oderwane od rzeczywistości że PSG czy City mogą mieć lepszą wizje projektu sportowego na przyszłość. 80 mln za Verattiego to jest nieśmieszny żart i oby nim był bo gdzie taka kwota przy 90+ za Higuaina. Skoro Iniesta czy Messi na każdym kroku tak deklarują swoją miłość do klubu to chyba nie na miejscu jest odnawianie co chwilę kontraktów? (smutna rzeczywistość jest taka że gdyby nie dostali podwyżki to od razu przeszli by gdzie indziej). Zarząd popełnił przez ostatnie 5 lat już tyle błędów że nie da się tego naprawić ot tak.
2
@puziols Ja tam jestem ciekaw ekspedycji Roberta do Brazylii po jakichś czterech grajków. Wyjdzie za kilka lat tak jak wczoraj - przelew 2 mln euro na konto dziesięcioletniej córki człowieka, który rządził brazylijskim futbolem. Wszystko zaczyna coraz bardziej śmierdzieć. Jeśli się te umowy nie skończą, to kiedyś będzie książka o transferach z Brazylii do Europy, a Barcelona w tej książce będzie miała przedmowę, kilka rozdziałów i jeszcze dedykację.
1
@puziols Jakie co chwilę odnawianie kontraktów? Skoro się kończą to trzeba je przedłużyć i tyle
0
@MarioVeB! przykłady:
- Rakitic po przeciętno słabym sezonie 15/16 i 16/17 miał umowę do 2019 a podpisał 2021.
- Messi co chwila podpisuje nowe kontakty
- Suarez po jednym sezonie podpisał nowy kontrakt.
W takim Realu gdy coś się nie podoba np Di Maria, Pepe mówią do widzenia i tyle.
0
@puziols Suarez dopiero po raz pierwszy kontrakt przedłużył i jest to jego ostatni kontrak patrząc na długość.
Messiemy kończy się kontrakt za rok wiec musza go przedłoużyć. Prawdopodobnie też bedzie to jego ostatni kontrakt
Co Do Ivana klub po prostu w niego wierzy i mu ufa dlatego przedłuzyli z nim kontrakt też po raz pierwszy. Zapewne patrząc na wiek będzie to ostatni jego kontrakt w Barcy.
Przedłużenie kontraktu = się zabezpieczenie pozycji i interesu klubu .Zawodnik z dłuższym kontraktem jest więcej warty.