La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

konto usunięte

0

Witam. Dzisiaj gdy padał deszcz a byłem na dworze coś się stało z moim telefonem. Przycisk blokady się cacial lub coś. Nie reaguje ani nic. Po kilku godzinach bez używania telefonu znowu zadziałał 2 razy i po chwili znowu nic. Macie pomysł co mogło się stać? Nie wiem może ustawienia fabryczne? Telefon Sony xperia xa

0

@Heexo Kurde, jakieś czary i magia, jakby to było jakieś wyładowanie to też byś to odczuł. Nie spadł Ci może w ostatnim czasie? Jak długo go masz? Jest to woodoporny telefon? Miałem kilka z serii Xperia Z i wszystkie były wodooporne, ale przy niektórych modelach trzeba było zamknąć zaślepkę.

konto usunięte

0

@tadzik447 Nie spadł. Ciągle miałem w kieszeni. Myślę czy woda gdzieś nie wyleciała i coś by zablokowała, bo telefon wodoodporny nie jest. A mam może trochę więcej niż 6 miesięcy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?