La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

8

@Zeidarusek Nie no bez jaj.....xD

1

@Zeidarusek Haha nie mieli kogo tam dac? Wrabel, Asensio... porazka

konto usunięte

1

@liberoFCB Asensio czemu nie? Strzelił hat tricka grał dosyć dobrze - kto inny mógł tam być

konto usunięte

0

@Heexo Fanboy Assensio czy Realu? bo rzucasz się do każdego kto jakoś nie robi z niego boga
edit :
oki przeczytałem twoje wszystkie komentarz i kwestia jest jasna .Czyli kolejny hala rycerzyk z notatnika

konto usunięte

1

@MarioVeB! prędzej fan Asensio. Lubię go akurat jedynego z Realu bo parę lat temu gdy byłem w Hiszpanii spotkałem go i zrobiłem zdjęcie (zanim był super sławny i przed przejściem do Realu) i jakoś od tamtego momentu go obserwowalem i bardzo polubiłem i zawsze będę go bronić.

konto usunięte

0

@Heexo Tak tak a to ,ze 80% twoich postów dotyczy Realu to przypadek. . Dobre sobie

konto usunięte

0

@liberoFCB A kto lepszy na lewe skrzydło? Ogólnie skład bardzo dobry. Co do bramkarza zawsze mieliśmy dobrych XD. A tak serio to może być nagroda pocieszenia dla gospodarzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?