La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

70

konto usunięte

4

@Neymar1899 Przecież to jest tragedia :/

3

@Neymar1899 Wydłużam tę listę o Xaviego, Seydou Keitę, Henry'ego, zaraz Mathieu odejdzie z kartą w ręku, za rok Mascherano za friko, kiedyś tam Iniesta za friko. Nie pojmuje za cholere takiego 'zarządzania' bo na każdym piłkarzy powinno się coś zarabiać.

5

@FcBarcelończyk5 Jak już wymieniasz też tych za friko to jeszcze Dani Alves przychodzi do głowy.

2

@Neymar1899 Świat a zarazem ludzie są coraz bardziej przytłaczający. Jak wgl można porównywać takich graczy jak Bednarek i Villa . Brakuje po prostu słów...

0

@eryczek09 Przecież tu nikt nie porównuje do siebie graczy tylko cenę za którą zostali sprzedani.

0

@Neymar1899 Jak dla mnie jednoznaczne.

konto usunięte

0

@Neymar1899 To jeszcze sobie porównaj wiek tych graczy.
co do Alvesa z juve tez odchodzi za darmo i nikt nie robi z tym problemów.

0

@MarioVeB! Co ma odejście Alvesa z Juve do transferów Barcy?

konto usunięte

0

@Neymar1899 To ,że również odchodzi za darmo po bardzo dobrym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?