La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

26

"Nie chcę Limy, nie chcę Paulinho, nie chcę Ceballosa... Verratti nadchodzi, a jeśli jednak nie, to mamy problem", napisał na Twitterze Gerard Romero.

Na pytanie o Bellerina odpowiedział natomiast: "ciepło".

"Bardzo ważny tydzień w sprawie Bellerina, będziemy się przyglądać", właśnie dodał.

Wczoraj był światowym dzień dziennikarza sportowego, więc chyba coś popił, bo strasznie wdaje się w interakcję/polemikę z twitterowiczami. :D

konto usunięte

4

@hen0x Verratti to plan minimum tak wlasciwie, reszte pozycji albo mamy obstawiona albo mozemy zalozyc, ze jestesmy w stanie obstawic (PO- Vidal/Palencia)

11

@Mith Według mnie takie "obstawianie" pozycji skończy się takim samym blamażem, jak w tym sezonie. Jak to się mówi: albo grubo, albo wcale. Barcelona musi się naprawdę poważnie wzmocnić, żeby nadgonić uciekający Real. Porządny pomocnik, porządny prawy obrońca + jeszcze ktoś, jeśli będą mieli ochotę.

Bartomeu obiecał, że na pozycje wymagające wzmocnienia sprowadzą topowych piłkarzy. Co jak co, ale okienka transferowe są za jego kadencji przeprowadzane według scenariusza, który sztab wcześniej zaplanował. No a tymi pozycjami wydają się być właśnie bok obrony i środek pola.

konto usunięte

0

@hen0x Tu nie tylko chodzi o dobrych graczy ale też o jakieś wietrzenie w szatni. IMO przydałoby się szczególnie w ataku.

8

@anaklamadzama Wietrzenie szatni w formacji ataku? Messi, Neymar, Suarez, Deulofeu, Alcacer, Kogo z nich Ty się chcesz niby pozbyć? Wykopać to trzeba połowę pomocników. Samper, Gomes, Denis, Rafinha, Arda. Sorry, ale nikt z nich nie prezentuje odpowiedniego poziomu, a jeśli pojawi się jeszcze Verratti, to już w ogóle nie będzie dla nich miejsca.

konto usunięte

2

@hen0x IMO atak sie czuje zbyt pewnie. W pomocy zrobilismy w zeszlym roku wietrzenie duze. Co prawda g... z tego wyszlo ale nie wiem czy wietrzenie co roku zda egzamin. Ja przez caly rok widzialem niemrawego LS, neymara ktory pol roku to jakby byl na wypozyczeniu w innym klubie i Messiego ktoremu jesli sie chcialo to robil co chcial a jak nie to człapał. Brakuje kogos kto by im realnie powiedzia "panowie, dzisiejszy wasz słaby mecz jest moją jutrzejszą szansą!"

1

@anaklamadzama Neymar niestety od 3 lat gra tak że ma straszne wahania formy. Messi człapał od zawsze i człapać będzie, nie mamy na to wpływu.
Dla mnie trochę zawiódł Suarez w niektórych momentach w zeszłym sezonie, 3 bramki w LM to trochę mało jak na takiego napastnika. Tak czy siak mamy najwspanialszy atak na świecie i nie ma co tu zmieniać. Real pokazał że z okrutnie słabym Benzemą, połamanym Balem i Cristiano grającym bardzo dobrych 10 meczy w sezonie jest w stanie sięgnąć po LM.

0

@anaklamadzama Wietrzenie w pomocy? Nie odszedł nikt, a przyszli Denis i Andre. Przecież to żadna rewolucja, a jedynie (nieudolna) próba wzmocnienia ławki i wzmożenia rywalizacji mającej na celu wyłonienie nowego Xaviego/Iniesty.

Przykro mi, ale Neymara czy Messiego, to ja nawet nie próbuje krytykować czy kwestionować ich pozycji w zespole. Jestem na to za maluśki. Nie uważam, żeby formacja ataku wymagała jakiegokolwiek wzmocnienia. Nie grają, jak grają. Niech się cieszą piłką, jak się cieszą. No bo to jest po prostu piękne.

konto usunięte

2

@hen0x No ale niestety wymaga. Tam kazdy jest jak pączek w maśle. NIkt nikomu nie zagraża. Co by nie było kontrakty się zgadzają, fejm jest a pucharów nie ma. Ja nie chce sprzedawać nikogo z wielkiej trojki ale chce zeby w koncu sie pojawił ktoś kto pokaże im że nie będą wybiegać co kolejke w wyjściowym składzie za zasługi. Pomijam już kweste że nawet jakakolwiek wartościowa rotacjia to było by juz coś. Długa ławka - tym nas Real zjadł w tym sezonie!

konto usunięte

0

@puziols Sięgnęli bo mieli Morate, Asensio i Lucasa którzy robili swoje mimo że pierwszy skład czasem niedomagał. To samo w pomocy.

konto usunięte

0

@hen0x moze inaczej- zarzad powinien najpierw sprowadzic Verrattiego, pozniej zobaczyc ile im zostanie, ile zyskaja ze sprzedazy 3-4 pomocnikow i dopiero kupic Bellerina ;) zeby nie okazalo sie, ze bedzie brakowac hajsu na Verrattiego i Bartek zacznie szukac ukochanych alternatyw ;) i dalej trzymam sie tego, ze gdyby udalo sie sprzedac Arde Denisa, Munira (za te 20mln) i Rakiticia z Gomesem (zostawiajac w pomocy Busiego, Inieste, Rafinhe, Roberto, Verrattiego i Alene) + Deulofeu to moglibysmy sobie jeszcze w tym okienku pozwolic na Dembele na prawa strone

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?