La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

1

Media typu TVN źle kombinują. Nakłaniają Frasyniuka by stał się liderem opozycji, ale to nie przejdzie. Schetyna z Petru zbyt sztywno trzymają się tego stołka i taka sytuacja mogłaby doprowadzić do jeszcze głębszego podziału ugrupowań opozycyjnych. Dla mnie on powinien wystartować w wyborach prezydenckich i moim zdaniem to byłby strzał w dziesiątkę. PO, .N, SLD, PSL i inne z pewnością by go poparły i moim zdaniem miałby potężne szanse na wygraną. Co do Tuska on z Dudą nie wygra. Stanie się tak ponieważ ma podobnie jak Kaczyński duży elektorat negatywny i ludzie zawsze będą wytykali mu 7 lat rządów. Frasyniuk jest natomiast wzorem dla wielu i myślę, że nawet wyborcy Kukiza poparli by go w ewentualnej drugiej turze;)

3

@MateoRenzi Odpowiednia kampania i Tusk wygra z palcem w tyłku. W każdym razie ja będę trzymać kciuki za Biedronia. Najlepszy kandydat.

2

@MateoRenzi Ale się uśmiałem. Frasyniuk on nsdaje sie tylko do kabaretów typo KOD.

1

@sidzej Pozwolę sobie nie zgodzić się z twoją opinią;) Każdy średnio rozgarnięty wie, że Tusk nie ma szans i przyznaje to nawet GW. Popatrz na sondaże i od razu zastrzegam nie porównuj ich ze sytuacją Komorowskiego bo to całkiem dwie różne sytuacje. Sondaże pokazują jedno jak w drugiej turze zmierzy się Duda z Tuskiem to wyborcy Kukiza, a także niezdecydowani wybiorą Dudę. Nie obraź się, ale troszkę mnie denerwują takie bezrefleksyjne wypowiedzi. Mamy Prezydenta o którym z szacunku dla tego urzędu nie będę pisał. A tacy ludzie jak ty zapewniają mu właśnie drugą kadencję...

1

@Łukasz II A obecny Prezydent do czego się nadaje?

1

@MateoRenzi To nie jest żadna bezrefleksyjna wypowiedź. Sondaże sondażami, zależą od nastrojów, obecnej sytuacji. Po tym jak Polska jako jedyny kraj nie zagłosował na Tuska, jego poparcie automatycznie wzrosło, tak samo PO. Do wyborów jeszcze trochę, pamięć ludzka jest krótka. Ja nie wróżę Dudzie reelekcji, nie wszyscy zwolennicy Kukiza go poprą, bo to ludzie baaaardzo różni i nie da się ich jednoznacznie sklasyfikować.
Tusk ma nazwisko, doświadczenie i na pewno będzie miał świetny sztab. Do tego w debatach zawsze miażdżył oponentów (Jarosław coś o tym wie). Ma ogromne szanse na zwycięstwo, czy się tego chce, czy nie ;)

0

@sidzej Ehhhh i to mnie właśnie denerwuje, ta błędna ocena sytuacji. Droga koleżanko otrząśnij się bo będziemy siedzieli z PiSem u sterów państwa jeszcze długo. Ma nazwisko? Czy ty w ogóle czytasz opinie ekspertów?! Właśnie to nazwisko jest jego największym problemem! Ludzie mają słabą pamięć? Oj uwierz mi w jego przypadku ta pamięć będzie u społeczeństwa doskonała. A to że nie masz rozeznania w sytuacji świadczy cytat: "nie wszyscy zwolennicy Kukiza go poprą, bo to ludzie baaaardzo różni i nie da się ich jednoznacznie sklasyfikować." Oni poprą Dudę nie dlatego, że go lubią, a dlatego by Tusk nie wygrał. Widziałaś opinie? Gdyby Duda mierzył się z kimś innym w ogóle by nie głosowali, natomiast jeżeli zmierzy się z Tuskiem to pójdą i zagłosują na "Adriana". Nie mówiąc o Korwinowcach i innych tego typu, którzy na nazwisko Tusk dostają czerwonej gorączki. Przez takie pierdoły właśnie PiS wygra po raz kolejny, szkoda słów... No i Biedroń. Ty tak na serio? W naszym społeczeństwie taka kandydatura nigdy by nie przyszła. Wybory samorządowe mają się nijak do ogólnokrajowych! Czas przestać żyć mrzonkami, a zacząć myśleć racjonalnie i to przesłanie kieruje do wszystkich;)

0

@MateoRenzi Może zacznij te przesłania kierować najpierw do siebie, bo to, że masz inną opinię, nie znaczy, że na pewno jest tą właściwą. Pozdrawiam ;)

0

@sidzej To nie jest moja opinia, a zdanie coraz większej liczby dziennikarzy redakcji GW i natemat. Coraz więcej jest takich opinii w TOK FM. No ale to trzeba coś czytać i słuchać. Po prostu gazeta miała rację. Żeby opozycja mogła wygrać wybory musimy zacząć od samych siebie. Czyli my oświeceni pouczać takich jak ty by zaczęli myśleć racjonalnie;) Mam nadzieję, że moja reprymenda będzie stanowiła dla ciebie początek;)

1

@MateoRenzi Nie no świetny kandydat. Ja naprawdę zamiast tych ludzi co są w opozycji, czy maszerują w marszach KODu wolę PiS, mimo że nie jest to partia moich marzeń.
Miało być post wyżej.

0

@sidzej Tusk w debatach miażdżył oponentów XDD chyba 10 lat temu, jak PO podawało się za partię liberalną gospodarczo. Teraz to on z pytaniami dziennikarzy ma problem.

0

@skubi99 Co do Frasyniuka się nie zgadzamy, ale widzę że w przypadku Tuska jest inaczej;) Niestety koleżanka tego nie rozumie, ale po to jestem by ją odpowiednio ukierunkować;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?