La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1093 Culés

0

Grał ktoś w Outlasta 2 ? Warto zagrać? Lepsza od 1? :P

2

@Encore Ciężko powiedzieć czy lepsza, bo obie mają swoje wady i zalety. Ja bardo lubię obie i mogę polecić dwójkę. Jest trudniejsza od jedynki, ale jak lubisz się skradać i jesteś cierpliwy, to powinna Ci przypaść do gustu. Choćby dla pewnych elementów fabularnych warto zagrać, nie wiem czy to duży spoiler, więc uwaga, będzie niewielki:



W grze są przejścia pomiędzy rozgrywką w miasteczku na pustyni i szkolnymi korytarzami ze wspomnień bohatera i są one tak świetnie zrobione, że nic tylko podziwiać. W ogóle etapy w szkole są ciekawe i warte zagrania.


Koniec spoilera. Mam nadzieję, że pomogłam :D

konto usunięte

2

@Encore Warto zagrać w 1 i 2, obie dobre. Jeśli chodzi o horrory to bardzo mogę polecić Resident Evil 7, gra świetna, jest nawet chyba demko (na PS4 na pewno).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?