La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

0

Nieźle.

"FC Barcelona nie jest zadowolona z zachowania i podejścia Gerarda Deulofeu – informuje kataloński dziennik „Mundo Deportivo”, który sugeruje, że hiszpański skrzydłowy jeszcze latem może pożegnać się z Blaugraną. Na razie jednak 23-latek musi wyleczyć kontuzję przepukliny, z którą zgłosił się do lekarzy Barçy.

Jak informuje dziennik „Sport”, 23-latek po zakończeniu młodzieżowych mistrzostw Europy w Polsce ma sporo problemów zdrowotnych. Hiszpan czuje ból w mięśniu przywodzicielu, ale władze Barcelony bardziej martwią się rodzącą się przepukliną.

Innym problemem, jaki Barça ma z Deulofeu, jest jednak kwestia podejścia samego zawodnika do powrotu na Camp Nou. Miguel Rico z dziennika „Mundo Deportivo” informuje, że w klubie niekoniecznie podoba się zachowanie 23-latka. Robert Fernández, dyrektor sportowy Blaugrany, już dwa miesiące temu ogłosił piłkarzowi, że Barcelona skorzysta z opcji jego odkupienia. Piłkarz był bierny, jednak w klubie odbierano to jako „podekscytowany”, a takie zachowanie może mieć swoje konsekwencje. Zdaniem „Mundo Deportivo”, jeżeli Deulofeu dalej będzie się tak zachowywał, to bardzo możliwa jest sytuacja, w której – na rok przed mundialem w Rosji – 23-latek poprosi Barçę o jego sprzedaż."

1

@Fenelon XDDDDDDDDD
No to mają argument :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?