La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

6

Judasz Mączyński już paraduje w koszulce Legii. Tylko niech nie zapomni pocałować herbu i wypowiedzieć zdania: "Od dziecka marzyłem o grze dla Legii"

konto usunięte

0

@bodzio10 Myślę ,że nie zapomni o tym :)

1

@bodzio10 Bardzo dobry transfer najlepszego klubu w Polsce! Patrząc na Twój profil wnioskuje że jesteś kibicem Wisły. Po części rozumiem Twój ból ale po co tyle nienawiści?

"Niestety wydaje mi się, że ludzie mają kompleks Legii Warszawa. Wszyscy ją krytykują, a w rzeczywistości każdy chciałby w niej grać"
A.Malarz.

Pozdrawiam!

0

@Maniek9444 Jeśli w moim zdaniu jest nienawiść to chyba nie wiesz co oznacza słowo nienawiść. A nie mam żadnego kompleksu Legii jeśli grają w pucharach jak najbardziej im kibicuje. Powiem coś więcej jestem z Wielkopolski, a wolę Legia od Lecha. A co można powiedzieć o gościu który tak łże? Po co ta gadka nigdy nie zagram dla Legii? no powiedz mi po co?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?