La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

9

Znalazłem w internetach potencjalny skład Barcy w 2021 i jak zwykle rozpętała się walka MessivsCris. Jeden typek napisał Cris lepszy od Messiego i jak ludzie zaczęli się z niego śmiać, to on stwierdził, że może napisałby inaczej, ale nie po OSTATNIM SEZONIE. Jak zaczęli się z niego jeszcze bardziej śmiać, to stwierdził, że nie będzie dyskutował z osobami, które nie oglądają piłki nożnej. Co za wariat :), skąd się tacy ludzie biorą?

3

@Bartek22 to są właśnie ślepaki które nie widzą ile Leo robił roboty w tym sezonie i w ataku i w pomocy, a że Cr7 strzelił od 1/4 LM 9 goli z czego połowa ze spalonego to od razu królem go nazywają. Żałośni są, jaka między nimi jest różnica pokazało EL Classico, Messi mając słabszy skład (nie oszukujmy się ale lepszy mamy aby atak ) pociągnął do zwycięstwa i bawił sie z obroną Realu a zwłaszcza z Casemiro jak chciał. a Ronaldo nawet na pustą spudłował.

1

@Bartek22 Z Madrytu. ;).

0

@Messibestplayerintheworld Smiejecie się z argumentowania czegoś na podstawie jednego sezonu, a ty przywołujesz jeden mecz... To że Messi jest lepszy nie pokazało El Clasico, tylko cała kariera obu panów. Jednak w tym sezonie w kluczowych momentach Ronaldo dał więcej Realowi. Messi w LM w meczach zarówno z PSG jak i Juve nie grał na swoim poziomie, a CR był maszyną do strzelania bramek, a spalone to już wina sędziów, on bez względu na to pokazał genialne wykończenie. I ciężko jest strzelić 4,5 bramki ze spalonego, o ile wiesz, co mam na myśli.

0

@Bartek22 Gdybym ja miał każdy taki głupi komentarz z internetu cytować, to zaspamowałbym całą La Ramble. Na meczyki.pl co druga osoba to totalny funboy Messiego albo Ronaldo i nie potrafi uszanować tego, że obaj są świetnymi piłkarzami, tylko jadą po jednym albo drugim bez opamiętania i logiki. To, kto jest lepszy, to jest już subiektywna ocena, jednak według mnie ci, co rzeczywiście mają pojęcie o piłce wiedzą, że Messi potrafi robić rzeczy niemożliwe dla kogokolwiek innego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?