La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

9

FC Barcelona jest poważnie zainteresowana sprowadzeniem Marco Verrattiego z Paris Saint-Germain, jednak francuski klub nie ma zamiaru go sprzedawać – poinformował Josep Maria Bartomeu, prezes katalońskiego klubu.

Presja na paryski klub zaczyna jednak rosnąć, bo w czwartek i w nocy z czwartku na piątek pojawiło się sporo wypowiedzi uderzających w katarskiego szejka oraz prowadzoną przez niego drużynę. Na okładce piątkowego wydania włoskiego dziennika „Corriere delo Sport” Donato di Campliego, reprezentant 24-latka, grzmi: „[Verratti] jest jak więzieńw PSG!”. W podobnym stylu dla „L'Equipe” wypowiedział się Salvatore Sirigu, włoski bramkarz i rodak Verrattiego.

Do tego wszystkiego należy dołożyć wypowiedzi prezydenta Barcelony, Josepa Marii Bartomeu, z którym wywiady znajdą się w piątkowych wydaniach dzienników „Sport” i „Mundo Deportivo”. Na ich okładkach pojawia się jasny komunikat: FC Barcelona chce sprowadzić Marco Verrattiego. – Chcemy go zakontraktować, a i on chce trafić do nas, jednak jak na razie PSG mówi nam, że go nie sprzeda – cytuje Bartomeu ten pierwszy dziennik. Na okładce „MD” znajdziemy podobną informację: „[Bartomeu] przyznaje, że Verratti chce trafić do Barcelony, ale PSG nie ma zamiaru negocjować”.

[Przegląd Sportowy]

konto usunięte

7

@Fenelon I dobrze. Ten cały szejk juz mnie wkur*ia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?