La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 724 Culés

0

Obejrzałem właśnie "Wonder Woman" i moim zdaniem to...porażka.Chyba najgorszy film o tematyce superbohaterów.
Aktorkę wybrali śliczną,ale jako wojowniczka to dramat :/

konto usunięte

0

@norbi77 Pewnie MArvel zrobiłby to lepiej, aczkolwiek mi się ogólnie nie podobają tematyki kobiet-herosów. Nie żebym coś miał do kobiet, ale ich walki prawie zawsze wyglądają komicznie. Taka Czarna Wdowa jest miłą odskocznią w Avengersach, ale ogólnie do większości kobiet najbardziej pasuje granie bezradnej kobitki krzyczącej ojeju ojeju jak coś się dzieje xD

0

@Jawiem90 Zgadzam się w 100% :-)
Harley Quinn jest tu wyjątkiem(choć to nie superbohaterka,ale... ;-) )

0

@Jawiem90 Dobrze że w Hollywood już tak nie myślą, bo mam dość oglądania reprezentantek mojej płci tylko w jednej roli - damy w opałach. Przez lata faceci mieli Bonda czy innego Indianę Jonesa, ja w końcu mam Wonder Woman, a za jakiś czas będę też miała Kapitan Marvel.

0

@Nigaki Tu nie chodzi o to,żeby kobiety nie były bohaterkami.Np w "Arrow" postać Sary jest świetna,ale jako superbohaterki takie jak Supergirl czy WW to już jest dramat.Wystarczy tą ostatnią porównać do serialowej Xeny i Gabrielli...to nawet startu nie ma.

0

@norbi77 Co kto lubi, mnie się Wonder Woman podoba. Superbohaterki mogą być różne. Diana jest naiwna i ma bardzo proste podejście do świata, różni się mocno od Xeny, ale tak samo różne podejście do bohaterstwa mają Superman i Batman. Wonder Woman nawet nie jest moją ulubioną, komiksową postacią, zwłaszcza kobiecą (Rogue for the win!), ale ten jeden film z nią w roli głównej już zrobił wiele dobrego. Przeczuwam masę małych Wonder Woman podczas tegorocznego Halloween. Ważne żeby dzieci miały wybór i mogły same sobie wybrać idolkę spośród wielu różnych opcji(tak jak ma się wybór czy kibicować bardziej agresywnemu Loganowi czy trzymającemu się zasad Spidermanowi), a nie kilku wariacji Xeny robionymi na jedno kopyto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?