La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1727 Culés

1

Jeszcze Valverde zdąży od nas spierdolić i zostaniemy bez trenera. Nie zdziwiłbym się.

konto usunięte

0

@VEB931 juz bez przesady ;p watpie zeby to byly jego wynalazki i powinien sie postawic jak Conte, ale watpie zeby od razu uciekal

0

@Mith Celowo przesadzony komentarz mający na celu podkreślić nieudolność w działaniach naszego zarządu. Nie dość, że nie potrafimy sprowadzić do nas klasowego zawodnika, to jeszcze ten osioł chyba sam decyduje o transferach, bo ciężko mi uwierzyć, że Paulinho to pomysł Valverde. Wszystko na tą chwilę jeśli chodzi o potencjalne wzmocnienia wygląda tragicznie. Moim zdaniem kluczowa rzecz w przyszłym sezonie to będzie dyspozycja piłkarzy zakupionych rok temu, którzy po sezonie w Barcie na pewno nabrali już trochę doświadczenia, lepiej znają klub i filozofię (Denis, Gomes, Paco, Digne), oraz młodzików ze szkółki, którzy powinni stawać się już rezerwowymi. Bez Verrattiego ani Seriego zadowoli mnie jedynie sprowadzenie jakiegoś PO, w sumie w takim przypadku to powinien być obowiązek, no ale wszyscy już wiemy jak to jest z wykonywaniem obowiązków przez tych... Dobra, starczy xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?