- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 749 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 749 Culés
6
Barto jest geszefciarzem, ale nie jest idiotą. Jego stołek jest zagrożony i jemu jest sukces potrzebny jak nigdy. Sukces w postaci klasowego piłkarza a nie jakiegoś szrotu z ligi chińskiej. Przecież socios go wyniosą jak ściągnie tego kartofla z Chin a nie sprowadzi reżysera gry z prawdziwego zdarzenia.
1
@MaTt_BarcaFan Nigdzie go nikt nie wywiezie. Socios nie mają pojęcia co się dzieje, bo o klubie wiedzą mniej niż my w Polsce
0
@Lisek Nie chce mi się wierzyć, że socios są tacy zaślepieni.
37
@Lisek Boże, serio? XD Polscy fani jako jedyni znają prawdę? Nie za duże mniemanie o nas masz?
1
@Nigaki Nie mówię, że tylko my znamy prawdę, tylko Bartomeu bardzo dużo robi dla penyii i nikt go stamtąd nie ruszy. Socios to większości stare dziadki, którzy chcą zobaczyć nowy Camp Nou. Taka jest prawda. Bartomeu nikt ze stołka teraz nie ruszy. Możecie mi wierzyć lub nie.
0
@Lisek To że go nie ruszą to jest twoje zdanie, ale jak sprowadzi tego ogórka z Chin, to Socios go żywcem na taczkach wyrzucą z klubu, nie darują mu tego. Miał sprowadzić najlepszych zawodników na świecie, a Paulinho daleko do Rakitica. To że ma w klubie być jeszcze przez kilka następnych lat, nie oznacza że może niszczyć i szkodzić klubowi.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@daniel32778 Wstąp do oficjalnej penyii to dowiesz się, ile Bartomeu daje biletów. To człowiek, który bardzo dba o stosuneki z penyami i one nie sprzeciwią się mu.
0
@Lisek Jak sprowadzi Paulinho i jakiś inny wynalazek, a Barcelona przez to wygra tylko PK, znowu odpadnie w Ćwierćfinale LM i znowu będą oglądać plecy Realu w LL, to jego dni są policzone. Będzie dużo więcej podpisów do Wotum Nieufności.