La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

0

Chyba za Valverde pomoc będzie odpowiadać tylko za defensywę. Ustawi Barcę 4-2-3-1 i tych dwóch pivotów będzie miało raczej zabezpieczać tyły niż kreować. Za napędzanie akcji będzie odpowiadał tylko atak, tylko to by się przydał ktoś lepszy do wzmocnienia MSN jednym dodatkowym zawodnikiem niż Deulofeu.



Do takiej gry potrzeba twardo grających, defensywnych pomocników więc chyba po to chcą sprowadzić Paulinho. Tylko trochę dużo tych śp jak na dwa miejsca w pomocy jest w składzie, będzie trzeba ze 3 sprzedać. Głupia sprawa, że taki szrot z Chin będzie zabierał miejsce Roberto w pomocy, któy najlepiej rokuje ze wszystkich pomocników w kadrze. Iniesta chyba zupełnie na bocznym torze wyląduje.



Trochę mi to przypomina Beniteza i zmienianie na siłę stylu gry drużyny, jeśli to Valverde stoi za chęcią sprowadzenia Paulinho.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?