La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1709 Culés

0

Widze ze moj komentarz o Azpilicuecie zostal usuniety. No faktycznie lepiej jak wyzywaja tutaj Paulinho czy Gomesa.

0

@MarcinVeB4 A co napisałeś i czy nie była to odpowiedź na czyjś komentarz?

0

@KamQiX Wyrazilem swoje zdanie na temat transferu Azpiliciety, w mojej opini jest najlepsza opcja ale widocznie jakis Admin jest inbego zdania I postanowil usunac.

1

@MarcinVeB4 A czasem nie użyłeś wulagrnego słowa na początku? Wydaje mi się, że tak.

0

@BarcaInfo Dzwiwne ze inne komentarze z wulgarnym slownictwe jakos niensa usuwane. No ale sa rowni I rowniejsi.

4

@MarcinVeB4 Prędzej czy później są usuwane chyba, że akurat nikt ich nie zgłosi, a admini sami ich nie dostrzegą, bo nie będą przecież cały czas siedzieć i czytać wszystkich komentarzy.

0

@KamQiX Tyle, że nie ma pukntu w regulaminie o tym, że jeden wulgaryzm i ban. Jest o "nadużyciu", no ale właśnie też raz dostałem bana na tydzień (!) po jednym wulgarnym stwierdzeniu (nie obrażaniu), także z tym bywa różnie.

0

@VEB931 On akurat nie dostał bana tylko jego komentarz został usunięty co jest zrozumiałe.

0

@KamQiX Usuwanie komentarzy też wynika z łamania regulaminu, a jak napisałem powyżej - różnie bywa z interpretacją.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?