- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1385 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1385 Culés
2
Pomocnicy na ten moment: Busquets, Samper, Roberto, Gomes, Rakitic, Rafinha, Iniesta, Denis, Arda + ewentualnie ktoś nowy. 9 lub 10 graczy. Więcej niż 6, moim zdaniem, nie potrzeba. Zwłaszcza, że wolne minuty na skrzydłach dostawać będzie przede wszystkim Deulofeu, a do pierwszej drużyny ma też być powoli wprowadzany Alena. Być może Valverde zdecyduje się na 7 pomocników, ale na więcej to już naprawdę bym nie liczył. Odejść musiałoby w takim razie 2-4 graczy.
1
@hen0x Arda, Samper i ktoś z dwójki Rafinha/Denis, dla mnie ten drugi powinni odejść. Jest trzech fajnych pomocników w rezerwach (Alena, Vitinho, Ferran) i lepiej jakby czasem oni pograli.
3
@hen0x i mimo takiej grupy pomocników wciąż nie widać kogoś, kto przejąłby część obowiązków po Xavim.
odejście trójki to jest wg mnie minimum. Niepokojące, że nic w tej kwestii nie słyszymy jak na razie...
0
@hen0x Na tą chwilę pewniakiem wydaje się Rafinha, Arda nie chce odejść niestety i jeszcze ktoś tylko pytanie kto, może Denisa przesunąć na lewą stronę tam gdzie najlepiej radził sobie w Villarealu wtedy kolejne miejsce w pomocy się zwolni.
Obecnie mamy za duży tłok w pomocy trzeba trochę poczyścić i zwolnić miejsce dla nowych/ młodych pomocników.
0
@hen0x Ja się najbardziej obawiam że odejdzie 1 albo wcale. Jak dla mnie Arda i Samper powinni odejść.
0
@BarcaFan02 Arda i Denis powinni być zmiennikami Neymara (jak dla mnie to Arda powinien odejść). Rafinha to też trochę skrzydłowy. Busi, Roberto, Gomes, Rakitić, Iniesta + ktoś nowy wyglada spoko.