- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 648 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 648 Culés
1
Barcelona musi zarobić 53mln funtów, aby kupić Marco Verrattiego i Paulinho. Marca
2
@whiketh Marca jest mniej wiarygodnym źródłem niż to, które podało info o 65 mln + Rakitić za Verrattiego.
4
@LuisSalvano Na pewno, bo Gianluca di Marzio jest podobno bardzo wiarygodny, lecz Marca pisze o czymś innym. Nie o ofercie za Marco, tylko o tym, że potrzebujemy 53mln funtów, aby sprowadzić MV i Paulinho.
0
@whiketh Marca jest najmniej wiarygodnym żródłem jeśli chodzi o informacje o Barcelonie, nawet ostatnio pewien użytkownik wkleił rubrykę z najbardziej rzetelnymi żródłami i najmniej, no i Marca/AS byli w tych najmniej rzetelnych.
0
@whiketh Była bardzo dobra oferta za Gomesa (nawet za dobra na to co prezentował) więc wystarczyło zaakceptować i do tego pozbyć się niepotrzebnych zawodników (sami wiecie jakich i za kogo można dostać najwięcej) i kasa by się znalazła. Ale no cóż to Barcelona i nasi "Janusze biznesu" w zarządzie ;)
0
@daniel32778 Dokładnie to wiem, natomiast w takim układzie nie powinny pojawiać się artykuły, ani żadne teksty, ponieważ większość obecnych na la rambli i proponowanych przez redakcję tej strony, jest oparta na doniesieniach dzienników takich jak Sport, Mundo Deportivo (3 poziom w hierarchii rzetelności), czy AS i Marca (4 poziom).
0
@SinMistico Też jestem za odejściem Andre Gomesa, ponieważ nie widzę w nim potencjału na miarę pomocnika Barcelony, tym bardziej za tak dobrą ofertę, ale cóż zrobić. To zarząd w porozumieniu z trenerem akceptują/odrzucają oferty.
0
@whiketh Marca i AS bardzo często się mylą nawet jeśli chodzi o ich Real, ostatnio podawali że Real to najbardziej wartościowy klub na świecie, a wyszło że jest za United i nami. Nawet rok temu pisali głupoty jak kupiliśmy Gomesa że będziemy musieli w sumie za niego zapłacić 70 mln Euro i że będziemy musieli oddać Firmie DIS 40 mln Euro, to było akurat w sprawie Neymara.