La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

41

Nie warto roztrząsać czy Morata jest wart tych 80 milionów euro czy nie. Prawda jest taka, że Real stracił właśnie swojego najskuteczniejszego napastnika. Bramka co 93,6 minuty, przy tak nieregularnej grze, to robi wrażenie. Coś mi mówi, że jeszcze będą tego żałować.

Do tego odszedł James, a za chwile jeszcze Danilo. Nie ma też już Pepe. Z tej silnej ławki z zeszłego sezonu niewiele już zostało.

Pojawiają się co prawda Vallejo, Theo, Llorente i Ceballos, ale nie chce mi się wierzyć, że przebojem wejdę do drużyny i od razu zapewnią odpowiednio wysoki poziom.

1

@hen0x Ty to jak coś piszesz, to zawsze mądrze :)

0

@hen0x Jestem niemal pewny, że Real zrobi przynajmniej jeden wielki transfer, także nie cieszyłbym się nadto wyprzedażą w Madrycie.

0

@hen0x Cos Mareczka wspominala ze Malaga jest blisko wypożyczenia Llorente i Mayorala, więc ławka Realu coraz węższa.

1

@hen0x chyba ze florek tam sidła na kogos juz zapuscił ale raczej ciezko o takich rezerwowych których stracił kto z czołówwki bedzie chciał przyjsc i siedziec na ławce bo przeciez bbc

konto usunięte

0

@nowota23 I co z tego? Kluczem do sukcesu u nich byla rownowaga, a kupujac galacticos wrocą do swoich początkow ostatnich 10 lat :) co by nie mowic tracą swoje najwieksze atuty.

0

@hen0x W Realu może być podobnie, jak u nas w tamtym sezonie. Niby ławka silna, ale nie zapewniająca odpowiednio wysokiego poziomu, skąd przez rotacje częste straty punktów. Też ciężko będzie, żeby taki Vallejo, czy Cabellos prezentowali od razu taki poziom jak James, Morata, czy Pepe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?