La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

9

To co dzieje się w Sejmie RP to dramat, srom korony polskiej. Odzywki do siebie posłów, skandowanie, krzyki, przepychanki. Ci ludzie, posłani do sejmu przez nas, zachowują się gorzej niż u siebie w domu. Poziom polskiej polityki sięgnął zera, totalnego zera. Opozycja, jak i partia rządząca to dno. Dla mnie nie ma żadnej alternatywy, to co w tej chwili się dzieje w parlamencie, to prawdziwy smutek, dla nas, zwykłych obywateli.

konto usunięte

1

@aleksandrowielki Jest alternatywa, Kukiz15

2

@aleksandrowielki Powiem tak:)
" masz tu 2 granaty sąd sądem a sprawiedliwość i tak musi być po naszej stronie"
Źródło: #matkaKargula xD

1

@Allo1982 Kukiz, masz rację, jest całkowicie oderwany od sejmowych elit, ale mi ich program, czy raczej ich okrojony program nie odpowiada.

konto usunięte

0

@aleksandrowielki Dlatego każdy, kto ma predyspozycje i olej w głowie wyjeżdża z tego kraju. Jakbym miał mało problemów w życiu żeby jeszcze się polityką przejmować. xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?