La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

0

Kurde ja na miekscu Neya powaznie bym sie zastanawial czy odejsc.Messi to wodz w Barcy i brazylijczyk zawsze bedzie w jego cieniu.co z tego ze nierowno gra,Leo tez co mecz nie blyszczy,ale dal nam wiemy ile i Ney sie nie przebije nigdy przez to.PSG moze byc swietna alternatywa nie ze wzgledu na kase ale przywodztwo.Ney w reprezentacji gra inaczej bo jest glownym obiektem zainteresowania.w Barcy gral swoetnie ale Leo byl na I stronach gazet.jesli mysli o odejsciu to w ogole mu sie nie dziwie.

1

@Kibic1985 A ja się dziwię. Liczy się przede wszystkim dobro zespołu i trofea drużynowe. ZP i tak w przeciągu najbliższych powiedzmy 3 lat nie dostanie. Jak chce odejść to tylko dla sławy, kasy i tej brazylijskiej kolonii w PSG. W takim razie, jeżeli głupie gazetki z jego zdjęciem na okładce są ważniejsze, to niech sobie idzie. Stracimy wybitnego piłkarza, ale zyskamy 2 bardzo dobrych. Tragedii nie będzie.

0

@Bartek22 Mysle ze jesli przejdzie to ze wzgledu na chec bycia tym pierwszym w druzynie.kasy ma w uj,gra swietnie,laski na niego leca ale jakby to powiedzial Adas Miauczynski ,drugi,zawsze kurwa drugi (w Barcy oczywiscie)

konto usunięte

1

@Bartek22 Można rzucać frazesami, że liczy się dobro zespołu etc. ale to nie zmieni faktu, że każdy ambitny człowiek chce być najlepszy, nie chce być w cieniu kogoś innego, a do póki Neymar gra u boku Messiego, to zawsze Leo będzie uważany za ojca sukcesu drużyny.

0

@HueHueszki Polac temu Panu

konto usunięte

0

@Kibic1985 Dorzucić do tego , że Messi prawdopodobnie pogra jeszcze na bardzo wysokim poziomie około 3-4 lat, więc jak zacznie odchodzić w cień to Neymar będzie miał 29, a na horyzoncie jest już kilku młodych graczy którzy mogą osiągnąć jego poziom, i jeżeli to Oni wcześniej zostaną liderami wielkich Europejskich klubów to nie ma żadnej pewności, że to Neymar przejmie prym w świecie footballu po Leo. To jest dla niego jedna z ostatnich szans aby zostać liderem w innym klubie, bo jak podpisze nowy kontrakt, to na pewno klauzula też pójdzie sporo w górę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?