La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

1

Stawiam swoją głowę, że wszyscy piłkarze Barcy i działacze już wiedzą co będzie z Neymarem. Szkoda tylko, że przyjęła się taka zasada, aby w wywiadach za dużo nie wyjawiać . Są tylko dwie opcje.
1. Neymar spędza w USA mile chwile z Messim i Suarezem śmiejąc się ze wszystkich plotek transferowych i robiąc kawały kolegom. Czeka na mecz z Juve i ciężko trenuje do nowego sezonu.
2. Neymar jest w drodze do Paryża gdzie będzie dopinał ostatnie szczegóły swojego transferu.
Wcale bym się nie zdziwił gdyby była to pierwsza opcja. ;)

konto usunięte

1

@Katalonik97 Myślę, że gdyby to była druga opcja, to nawet by nie leciał do USA. Poza tym, pewnie by już wyciekła fota Neya widzianego na lotnisku w USA, albo w Paryżu. Pracownik lotniska, który zrobiłby takie zdjęcie i sprzedał gazecie, dostałby wielkie pieniądze za tą fotę. Z resztą pewnie na lotniskach w ciemno koczują jacyś dziennikarze.

0

@LuisSalvano Uważam tak samo. Chociaż zmylić może sytuacja Moraty, który też poleciał do USA.

konto usunięte

0

@Katalonik97 https://www.instagram.com/p/BWxxrrvDQMB/ Chyba jednak opcja nr 2, a głowy za Neymara nigdy bym nie postawił.

konto usunięte

1

@Piasek101 To jest stare zdjęcie. Neymar ma inną fryzurę. Z resztą już kilka osób o tym pisało, także spokojnie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?