La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

23

Podtrzymuje to co mówiłem. Po co wydawać grube miliony ma sredniakow do pomocy, zamiast zachować kasę na kolejny rok i dać szansę naszej MEGA zdolnej młodzieży? Samper i Alena.. U boku Iniesty i Leo dojrzeja piłkarsko! Powinni ich wprowadzać powoli do kadry, naprawdę liczę na Ernesto w tej kwestii. To nasza przyszłość a nie jakieś brazylijskie wynalazki!

0

@Matt_i1992 Zgadza się. Samper idealnie pasuje do Barcy i ma waruki do gry. Alena to kocur. Wygląda jak ukształtowany piłkarz do tego niezły fizycznie. Będzie z niego rozgrywający z krwi i kości.

0

@matirix20 Będzie na pewno, tylko dlaczego wcześniej mu nikt szansy nie dał :( naprawdę mielibyśmy znów własną pomoc. I choćby im nie wyszedł sezon, to mieliby ogromny kredyt zaufania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?