La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 815 Culés

konto usunięte

0

Tak co do Coutinho jeszcze to uważam, że Liverpool mimo wszystko nie po to zatrudnił Kloppa żeby sprzedawać teraz swoją największą gwiazdę. Im pieniędzy tam nie brakuje, bo z praw telewizyjnych, umów sponsorskich itp. zgarniają ogromne pieniądze. Zresztą zobaczcie też na transfery Liverpoolu - Salah za ponad 40 baniek, walka o Keita, a przy jego transferze mówi się o 80 mln, wciąż podobno starają się o Van Dijka, a koszt tego transferu to rzekomo 60 mln. Chcą w końcu wrócić do regularnej walki o mistrza i tak jak PSG nie mają żadnego powodu do sprzedawania swojego najważniejszego piłkarza. Do tego Coutinho sam chyba w Liverpoolu jest szczęśliwy.
PS. Van Dijk to już chyba pewniak jest, bo dwa dni temu złożył on transfer request.

0

@PheNOmeN Dobry chociaż ten Van Dijk?

edit--> O kurde wyceniany na 30 baniek na Transfermarkt. Nieźle

konto usunięte

0

@matirix20 Jeden z lepszych, a może i najlepszy obrońca tamtego sezonu w Premier League.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?