- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1077 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1077 Culés
2
Wnioski po wczorajszym meczu?
Wg.mnie drużynę powinni opuścić Turan.
Do tego Vermaelen i Douglas.Oni nic nie dają drużynie.Szkoda nawet płacić im pensji.Arda kiedyś mi imponował ale teraz ledwo człapie po boisku.Za nich miejsce w drużynie powinni otrzymać Samper i Alena.W końcu trzeba stawiać na wychowanków i stosować częstsze rotacje w środku pola.To tyle ode mnie...
4
@Kajtek77 Skoro Munir, Vermaelen, Douglas nie dostali szansy, więc jest to chyba pewne, że odejdą w tym okienku transferowym.
4
@Kajtek77 Po dzisiejszym meczu * ;)
0
@wojto I prawidłowo.Po co trzymać w drużynie wiecznego rekonwalescenta Vermaelena który blokuje miejsce młodym.
0
@Kajtek77 Wnioski po meczu, kuźwa pieprzone wnioski po zwykłym towarzyskim meczu. Ja wiem, że dla Ciebie to było jak finał Ligi Mistrzów, ale przypominam, że wnioski po tym meczu wyciągnąć powinien tylko i wyłącznie trener, bo do jasnej cholery był to towarzyski mecz z nowym trenerem.
1
@Seklik Ale ci trzej zawodnicy nic nie dawali nawet w oficjalnych meczach.Douglasa to wogóle przemilczę.Wiem że to tylko mecz towarzyski ale widać gołym okiem kto nie pasuje do drużyny.
0
@Kajtek77 Arda grał wczoraj dobrze, nawet miał szansę na bramkę. Jednak los chciał inaczej. Według mnie się przyda i warto zostawić. Przy rozegraniu tylu meczów co czeka Barca, nie wiadomo co ich czeka, czy kontuzje czy coś. Warto mieć jednak tego zawodnika który coś wniesie. A takim zawodnikiem jest Arda. Aczkolwiek to moje zdanie.
0
@Kajtek77 Nic nie dawali nawet w oficjalnych meczach? Przypominam, że Twój post był o wnioskach z poprzedniego meczu. Wiesz w ogóle co piszesz? Czy zapomniałeś?
Oraz ja nie widzę kto gołym okiem nie pasuje do drużyny.
0
@Seklik Wnioski po wczorajszym meczu są takie że ci zawodnicy nie mają prawa bytu w Barcelonie.Widziałeś jak gra Marlon lub Vidal?Nie trzeba nawet meczów towarzyskich żeby stwierdzić że nie przydadzą się zespołowi (Verma,Douglas,Turan).Jeśli masz dobrą pamięć to przypomnij mi proszę dobry mecz jednego z tych trzech panów (tak,tak Turan z Celticiem :).
Zwróciłeś mi uwagę że nie pamiętam że piszę wnioski po wczorajszym meczu i tutaj się ośmieszyłeś.Czy tak trudno zrozumieć że wczoraj na boisku pokazali się zawodnicy o klasę lepsi od takiego Vermaelena.
PS.Przetłumacz mi ostatnie swoje zdanie bo go nie zrozumiałem.
0
@Kajtek77 Ten post co napisałeś, powinien być gdzieś przypięty, straszne jak bardzo lekkomyślny jesteś Ty.
0
@Seklik Człowieku o co ci chodzi?Weź się idź wyżyj gdzieś indziej i nie mów że jestem lekkomyślny bo mnie nie znasz.
PS.Gratuluję zdolności składania zdań.
0
@Kajtek77 Dlaczego się wyżywam? Nie wyżywam się, prowadziliśmy normalną dyskusję.
Oraz dziękuję.
1
@Seklik Dobra bez spiny.W końcu jesteśmy kibicami tego samego klubu.Pozdro :)
1
@Kajtek77 Pozdro i miłej nocy!
1
@Seklik Trochę późno ale dzięki i nawzajem :)