La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2129 Culés

2

Gdzie news, że Neymar odchodzi? Bo patrząc na komentarze odnoszę wrażenie, że chyba coś mnie ominęło.

konto usunięte

2

@VEB931 Po jego prymitywnym zachowaniu od 10 dni, jeżeli nie odejdzie, będzie to dramat.

3

@VEB931 On od tygodni już odchodzi i coś odejść nie może :D

konto usunięte

2

@whiketh Dramat będzie jeśli odejdzie.

2

@whiketh Co? A było coś prócz tej jednej sprzeczki?

konto usunięte

0

@VEB931 Przeczytaj sobie mój komentarz wyżej, czy w artykule z kłótnią Semedo z Neymarem , nie chce mi się po raz kolejny pisać tego samego, wybacz.

2

@whiketh Prymitywnym zachowaniu?
Zachował się głupio, ale każdemu w różnych sytuacjach mogą puścić nerwy i pojawia się tego typu wybuch agresji. To się zdarza każdemu, nawet Messi bodajże 3-4 lata miał jakąś spinę z samym trenerem Luisem Enrique. Jakoś wtedy nikt nie chciał by Messi odszedł...

Jakby takie zachowania zdarzały się dość często i psuły atmosferę w klubie pewnie byłbym za odejściem Neya, ale jedno takie zachowanie nie jest powodem do tego by go od razu wyzywać i jak to ktoś napisał "wypier*****" z klubu. tak jak większość tutaj robi.

Ludzie proszę ogarnijcie się! Nie zachował się dobrze, ale nie ma też jakiejś tragedii nawet najlepsi przyjaciele czasem się kłócą.

2

@whiketh Widziałem. Nie ma tam żadnych konkretów. "Prymitywne zachowanie od 10 dni". Oprócz tej spiny nie przypomnam sobie żadnej "prymitywnej" sytuacji.

0

@VEB931 Nie jedzie do Azji ze względu na 'negocjacje transferowe' i to jest oficjalne stanowisko. Więc już wiadomo, że odchodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?