La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1240 Culés

1

Za co nagle tak wielu nie lubi tutaj Neymara? Jeśli odchodzi to ma przecież takie prawo. Jego decyzja. Wielu mówi że nie ma szacunku do kibiców i do klubu, że nic nie mówi. Ale przy założeniu że faktycznie chce odejść co ma otwarcie to powiedzieć? A co jeśli by transfer nie wypalił? Neymar musiałby zostać w klubie gdzie kibice i koledzy widzieliby że tak naprawdę chciał ich opuścić. To dopiero nie byłoby dobre dla żadnej ze stron.

konto usunięte

14

@KamQiX pewnie nie lubią go za te pajacowanie, zamiast prosto powiedzieć ze odchodzi i po sprawie a nie psuje atmosfere w szatni na sam koniec

0

@BooKeeR No właśnie o tym napisałem, że nie może tego powiedzieć gdy transfer nie jest dopięty na ostatni guzik.

0

@KamQiX Jeśli piłkarz ma wolę odejść, to ma nie wodzić kibiców, zarządu i kolegów z drużyny tylko powiedzieć prawdę. Że odchodzę, bo dostałem kontrakt życia i nara. Klub ma czas na kupno zastępcy i idziemy dalej.

1

@Lisek Ja się zaraz załamie... Jak ma mówić że odchodzi jak jeszcze nie wie czy transfer dojdzie do skutku i czy odejdzie...

konto usunięte

0

@KamQiX Sytuacja z Semedo moim zdaniem wystarczy żeby go nie lubić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?