- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
3
Uważam, że Neymar nie jest aż taki zły jak tu wszyscy o nim piszą. Główną winą obarczyłbym jego starego, któremu pieniądze zasłaniają wszystko. Według mnie Neymar naprawdę nie traktował naszego klubu tylko jak bankomatu i zależało mu na nim. Świadczą o tym chociażby fakty takie jak największa mobilizacja z całego zespołu przed meczem rewanżowym z PSG czy płacz po odpadnięciu z Juve. Gdyby zależało mu tylko na hajsie to nie reagowałby w ten sposób. Jego ojciec po prostu namieszał mu w głowie i na pewno w jakiś sposób zmusił do tego transferu.
1
@Konias4318 Nie muszę Ci pisać ,ze Neymar ma 25 lat i jest dużym chłopcem ? Może o sobie sam decydować ,ma podobno taki dobry kontakt i z Leo jak i z Luisito wiec chyba logiczne ze chc odejść bo takie pieniądze piechota nie chodzą a podobno chce wyjść z cienia Leo a przychodząc tu mówił ze chce mu pomagać zeby dalej był najlepszy
2
@Konias4318 Biedny Neymar. Nie ma własnej woli.
0
@PheNOmeN Urocze jest to, że naprawdę myślicie, że nie zdarzają się przypadki w rodzinie, gdzie rodzic kontroluje dorosłego faceta. Sama mam taki przypadek u siebie, mój kuzyn jest tak posłuszny mamusi, że zrobiłby dla niej wszystko, bo uważa, że jest jej to winien za to, że go wychowywała przez tyle lat. W Brazylii jest mocny nacisk na Boga i rodzinę, nie zdziwiłoby mnie więc, gdyby okazało się, że Neymar jest wpatrzony w ojca jak w obrazek(co zresztą widać) i słucha go we wszystkim nawet gdy sam chciałby zrobić coś innego. To się nazywa toksyczny związek i zdarza się nawet gdy obie strony się kochają, ale żadna nie zdaje sobie sprawy, że jedna rani tą toksycznością drugą.