- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1387 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1387 Culés
2
Widzę, że z wielu źródeł napływa informacja o wymogu 110 mln ze sprzedaży zawodników, jaki PSG musi spełnić. Jeśli to prawda, to mamy spory problem. No bo jeśli Neymar chce odejść to odejdzie nawet w ostatnim dniu okienka - nie wierzę, że dla Barcelony zostałby jeszcze rok, gdyby np Paryż dopiero 31 sierpnia mógł opłacić klauzulę. PSG, domyślając się tego (lub może nawet wiedząc to), nie musi się spieszyć ze sprzedażą swoich zawodników. Poza tym nikt tych zawodników do tego nie zmusi. A Barcelona jest tutaj w najgorszej sytuacji - póki nie mamy pieniędzy, nie kupimy nikogo, chyba że ryzykując zadłużenie. I może się okazać, że albo Neymar zostanie, a obok niego zakupiony za 100 mln Coutinho lub Dembele, albo Neymar odejdzie, a my nie zdążymy kupić nikogo. Nie zazdroszczę działaczom Barcelony w tej sytuacji - nie mają łatwo. Oczywiście gdyby Brazylijczyk wyszedł i powiedział "chcę odejść" to by wiedzieli co robić, ale jak jest, każdy widzi.
2
@PJ777 Jeśli Neymar odszedł by w ostatnim dniu okienka tym samym uniemożliwiając już ściągnięcie kogoś w jego miejsce pokazał by twarz największego skur***a w obecnym świecie futbolu.
1
@PJ777 Jesli kupimy Cou i Neymar zostanie to sytuacja bedzie dobra - Cou zajmie pozycje Iniesty a alternatywnie w zaleznosci od sytuacji bedzie mozna wystawic go tez na LS (kartki, kontuzje).
Ta druga sytuacja ze nie many nikogo jest bardzo slaba
Trzebaby tylko sprzedax kogos - Rafinhe, Denisa, Arde, Gomesa
Inna sprawa ze w interesie PSG nie jest sciaganie go w oststnim dniu okienka gdyz traci czas na aklimatyzacje i zgranie z partnerami z zespolu